A Kategorija


A Kategorija

A Kategorijai priklauso motociklai ir triratės transporto priemonės, kurių bendroji galia yra didesnė negu 15 kilovatų (kW).
Teisę vairuoti A Kategorijos transporto priemones gali įgyti tik asmenys sulaukę 20-ies metų. Taip pat galimybę mokytis vairuoti A kategorijos teises turi ir vyresni nei 20-ies metų amžiaus sulaukę asmenys. Taip pat norint gauti A Kategorijos vairuotojo pažymėjimą reikia turėti dviejų, arba daugiau metų A2 kategorijos stažą. Jei esate sulaukę 24 metų arba daugiau, šis reikalavimas jums netaikomas ir teisę vairuoti A Kategorijos motociklus galite įgyti ir neturėdami dviejų metų A2 kategorijos teisių stažo.

Teisė vairuoti trirates motorines priemones, kurių galia yra didesnė nei 15 kilovatų (kW) yra suteikiama tik 21 arba daugiau sulaukusiems asmenims, išreiškusiems norą mokytis A Kategorijos teises pasirinktoje vairavimo mokykloje.

Išlaikę A Kategoriją galite be jokių papildomų apribojimų vairuoti A1 ir A2 kategorijų motorines priemones. Jei turite A ir B kategorijų teises, turite teisę vairuoti ir galinguosius keturračius.

A Kategorijos KET Bilietai


Pasinaudoję KETBilietai24 svetaine vos kelių mygtukų paspaudimu galite spręsti A Kategorijos KET Testus. Jiems išspręsti jums bus skiriamos 35 min. Turėsite atsakyti į 35 atsitiktine tvarka išdėstytus klausimus. Pasibaigus laikui būsite nukreiptas į sprendimo rezultatų puslapį. Bus paskaičiuoti jūsų teisingi / neteisingai atsakyti atsakymai ir sužinosite ar išlaikytumėte A Kategorijos teorijos egzaminą Regitroje.

Mūsų sistema kurta stengiantis imituoti Regitros tipažo klausimus, todėl atvykę laikyti teorijos egzamino galėsite tikėtis panašių klausimų.


KET Bilietu statistika