Kaip įsigyti sprendimo kodą?


KETBilietai24 - Inovatyvi KET Testų sprendimo programa, kurios pagalba galite idealiai pasiruošti teorijos egzaminui Regitroje. Užsisakyti sprendimo kodą ir pradėti spręsti KET Bilietus yra išties labai paprasta.

Jei sprendimo kodą pirksite SMS žinute:


Vairavimo testai Visų pirma, prieš perkant KET Bilietų sprendimo kodą, rekomenduojame jums įsitikinti, jog jūsų sąskaitos likutis pakankamas norimam sprendimo terminui įsigyti.

  • 1. Pasirinkite kiek laiko norėsite įsigyti savo bilietų sprendimams. Tai gali būti ir 1 val. ir 24 val., rekomenduojame jums įsigyti bent 12 val. sprendimams, tokių būdu būsite užtikrinti, kad Regitrai pasiruošėte gerai.
  • 2. Kai jau pasirinkote norimą trukmę, paimkite savo mobilųjį telefoną į rankas bei surinkite raudonai paryškintą SMS žinutės tekstą. Svarbiausia, įrašykite jį didžiosiomis raidėmis, suklydus - negalėsime jums suteikti sprendimo kodo.
  • 3. Siųskite žinutę su 2-ame punkte aprašytu SMS žinutės tekstu trumpuoju numeriu 1398.
  • 4. Už poros minučių (dažniausiai per kelias ateinančias sekundes) turėtumėte gauti atgalinę SMS žinutę, kurioje ir bus jūsų sprendimo kodas.
  • 5. Jei kodą gavote, dabar jį jums tereiks suvesti pagrindiniame puslapyje esančiame laukelyje. Suvedę kodą, paspauskite ,,Spręsti bilietus" ir būsite nukreiptas į puslapį, kur galėsite spręsti KET Bilietus.

Jei už sprendimo kodą atsiskaitysite bankiniu pavedimu:


Regitra Bilietai Jei kodą norite įsigyti bankiniu pavedimu, visų pirma atidžiai suveskite savo el. pašto adresą, kadangi kitu atveju, jūs tiesiog negausite sprendimo kodo ir jums teks kreiptis į administraciją, kuri jums jį suteiks.

  • 1. Pasirinkite norimą įsigyti sprendimo trukmę, atidžiai įveskite savo el. pašto adresą.
  • 2. Spustelkite ,,Apmokėti". Toliau būsite nukreipti į Paysera apmokėjimo sistemą, kur galėsite pasirinkti jums patogiausią apmokėjimo būdą. (Maxima kasose, bankiniu pavedimu ar pan.).
  • 3. Po sėkmingo apmokėjimo sprendimo kodas papildytas su jūsų įsigytu laiku jums bus atsiųstas el. pašto adresu.


Jei laiško negavote:
Patikrinkite Šlamšto (angl. Spam) aplanką, galbūt laiškas kažkokiu būdu pateko į šį aplanką ir todėl nėra matomas tarp bendrų gautųjų laiškų.

Jei laiško vis tiek nerandate:
Susisiekite su administracija, nurodykite pirkimo metu nurodytą jūsų el. pašto adresą ir mes patikrinę mokėjimo sistemą sprendimo kodą jums atsiųsime.
Jei kilo problemų užsisakant sprendimo kodą ar turite klausimų - susisiekite su administracija nurodytais kontaktais ir mes jums padėsime.


KET Bilietu statistika