Kaip teisingai pasirinkti vairavimo mokyklą?


Vairuotojo pažymėjimas jau ko gero labai seniai tapo neatsiejama 21-ojo amžiaus būtinybe. Tai teisė, kurią įgyti siekia vos 18-os sulaukę jaunuoliai ir net pensijinio amžiaus sulaukę asmenys. Šiais laikais ko gero būtų sudėtinga įsivaizduoti gyvenimą didmiestyje be savo automobilio. Tai gali išties palengvinti jūsų kasdienę kelionę į darbą, iš jo ar tiesiog patogiau nuvykti iš taško A į tašką B.

Vairavimo mokyklos
Turbūt ne kartą spaudoje pastebėjote komentarų, kaip vairavimo mokyklos vilioja iš savo klientų pinigus ir liepia pirkti galybę papildomų pamokų, kurių jums seniai nebereikia. Sumokėjus nemažus pinigus už vairavimo mokyklos teorines ir praktines pamokas tikrai nesinori permokėti. Ypač už tai, ko jums nereikia.

Būtent todėl, kad taip nenutiktų, rekomenduojame jums labai atidžiai pasirinkti savo vairavimo mokyklą. Geriau - toliau nuo namų, bet būti užtikrintu tuo, jog jums bus suteiktos kokybiškos paslaugos ir neteks išmesti begalės pinigų į balą.Taigi, kaip pasirinkti gerą vairavimo mokyklą:  • 1. Žinoma, teisingiausią informaciją apie mokymosi kokybę išgirsite tikrai ne iš mokyklos administratorės, pas kurią norite užsiregistruoti į vairavimo pamokas. Pabandykite pasiklausinėti draugų, bendradarbių ar pažįstamų apie vairavimo mokyklą, kuria domitės. Tokiu būdu sužinosite tiesią ir nepagražintą žmonių nuomonę apie jus dominančią mokyklą.

  • 2. Būtinai peržvelkite vairavimo mokyklos atsiliepimus internete. Nors ir yra nemaža tikimybė, jog dalį tų neigiamų atsiliepimų bus palikusios konkuruojančios vairavimo mokyklos, atsiliepimai ir jų kiekis vis tiek yra gana patikimas rodiklis norint priimti tinkamą sprendimą.

  • 3. Neskaitykite atsiliepimų skilties vairavimo mokyklos puslapyje. Neigiami atsiliepimų ten greičiausiai net nerasite, nes visi jie gali būti trinami ar nepatvirtinami. Tai visiškai netinkamas būdas įsitikinti vairavimo mokyklos kompetencija.

    Sužinokite savo vairavimo mokyklos įmonės pavadinimą, tuomet galėsite patikrinti rekvizitai.vz.lt puslapyje esančius atsiliepimus. Dažniausiai, jog pamatyti šiuos atsiliepimus užtenka įvesti į Google mokyklos pavadinimą ar adresą.

  • 4. Išsiaiškinkite kokiais automobiliais vyksta praktiniai egzaminai. Jei praktiniuose egzaminuose siūlomi automobiliai yra tokie patys, kaip Regitroje - tai yra didžiulis privalumas. Kadangi mokytis su senesniu, į Regitros nepanašiu automobiliu ir praktiniame Regitros egzamine persėsti prie naujoviško - gali būti didžiulis iššūkis. Nors jie ir yra valdomi gerokai paprasčiau ir patogesni nei senieji, tačiau mažiausiai norėtumėte egzamino metu pasimesti ar gauti kažką labai neįprasto.

    Automobilio pasirinkimas tikrai neturi daryti didelės įtakos jūsų vairavimo gabumas ir galbūt jūsų gabumų net nepakeistų, tačiau egzaminą žymiai paprasčiau išlaikytumėte su identišku automobiliu, su kuriuo mokėtės mokykloje.

  • 5. Pasidomėkite praktinių važiavimų instruktoriumi. Svabiausia žinoma jo, kaip instruktoriaus patirtimi. Jei praktiniai važiavimai jums nepatiktų, ar jaustumėte psichologinį spaudimą iš savo instruktoriaus, nebijokite nueiti pas administratorę ir persirašyti pas kitą instruktorių. Kelyje turite būti atsargūs, tačiau turite jaustis pakankamai saugiai, jog išlaikytumėte egzaminą. Praktiniai važiavimai jokiu būdu neturi virsti kančia jums dėl instruktoriaus charakterio.

Vairavimo mokykla Vilniuje
Tuo pačiu norime paminėti, jog norėdami pradėti vairuoti ir įgyti teisę vairuoti B Kategorijos automobilį jums reikia būti sulaukus 18-os, ar vyresnio amžiaus. Kitoms kategorijoms dažniausiai taikomi didesni amžiaus cenzai ar reikalaujama turėti tos kategorijos teisių stažo (išskyrus AM kategoriją).

Prisiminkite, niekas negimė su vairu rankose, tad savo žinių trūkumo už vairo galite tikrai nesigėdyti. Atsirinkę vairavimo mokyklą pagal šiuos, viršuje išdėstytus punktus galite drąsiai eiti į pokalbį su administratore ir susitarti dėl tolimesnių pamokų ir jums tinkamo grafiko. Nors vairavimo mokyklą pasirinkti ir nėra taip paprasta, svarbiausia atrasti gerą mokytoją, kurio būtų įdomu klausytis. Tuomet ir vairavimas taps kasdieniu malonumu.

Linkime jums saugaus kelio ir gerų rezultatų!


KET Bilietu statistika