KET Bilietai - geriausias būdas pasiruošti?


Jau užsirašėte ar dar tik planuojate užsirašyti į vairavimo mokyklą? O gal planuojate savo vairuotojo pažymėjimą gauti mokydamiesi eksternu? Ši informacija jums tikrai pasirodys aktuali. Bet kokiu atveju ko gero sunkiai apsieitumėte be KET bilietų! Šiuos bilietus visada rekomenduoja spręsti ir vairavimo mokyklos, kurios skiria ypatingą dėmesį geram jūsų teorinių žinių paruošimui.

KET Testai internetuKET Bilietai - puikus pasirinkimas norintiems pasitobulinti savo kelių eismo taisyklių žinias. Spręsdami mūsų paruoštus bilietus jūs ne tik tobulėsite, bet ir išmoksite naujų dalykų. Jei norite išlaikyti teorijos egzaminą, iš testo turite surinkti ne mažiau nei 80 procentų. Jei KET Testai jums pradeda atrodyti per daug paprasti ir nuolatos surenkate gerokai daugiau, nei išlaikymo riba - galite drąsiai laikyti egzaminą Regitroje.

Testas sugeneruojamas iš 30-ies atsitiktinių klausimų. Dažniausiai, tai visiškai atsitiktiniai klausimai iš daugelio skirtingų kelių eismo taisyklėse reglamentuotų skyrių. Tokiu būdu yra patikrinamos jūsų bendros kelių eismo taisyklių žinios. Galutinį įvertinimą nulemia padarytų klaidų ir teisingai atsakytų klausimų skaičius. Tačiau norint be vargo suprasti Regitros klausimus egzamino metu, KET bilietus patartina spręsti nuolat.


Į teste esančius klausimus atsakyti turėsite lygiai 30 min. - po minutę kiekvienam klausimui ir įsigilinimui į klausimo formuluotę. Turėkite omeny - pažymėti vieno atsakymo nepakanka, daugelyje klausimų teisingų variantų gali būti keli ar net visi, lygiai taip pat kuriami ir Regitros klausimai.

Klausimai dažniausiai būna keleto tipų:

  • 1. Tekstinis klausimas. Į jį dažniausiai užtenka tiesiog gerai įsiskaityti. Kausimas nebūtinai bus susijęs su situacija kelyje. Tai gali būti automobilio sandaros klausimas ar saugumo kelyje punktas.
  • 2. Paveikslėlyje pavaizduotas klausimas. Šie klausimai dažniausiai būna perprantami lengviausiai, kadangi jums tereikia atsakyti į paveikslėlyje nurodytą situaciją. Dažniausiai tai sankryžų temos klausimai.
  • 3. Kelio ženklų klausimai. Tokie klausimai, pasitaikantys KET Biliete yra patys paprasčiausi, jei gerai išsistudijavote kelių eismo taisyklėse reglamentuotus kelio ženklus. Jums tereikia atsakyti į tai, ką ženklas reiškia, tačiau Regitroje tokių klausimų dažniausiai pasitaiko vos keli.

KET Bilietai Visi šie 30 klausimų išdėstomi atsitiktine tvarka ir dažniausiai turi po 3-4 atsakymų variantus, iš kurių tik vienas ar keli bus teisingi. Jei detaliai išanalizavote kelių eismo taisyklių knygutę - be jokio vargo atsirinksite teisingus atsakymus. Tačiau Regitra pateikia nemažai suktų klausimų, todėl rekomenduojame jums gerai ir detaliai perskaityti kelių eismo taisyklių knygelę.

Taip ne tik jausitės labiau savimi pasitikintys, registruodamiesi į teorijos egzaminą Regitroje, bet ir išspręsti KET Testai atneš geresnę nuovoką apie vairavimo praktiką. Net ir išlaikius vairavimo testą ir gavus vairuotojo pažymėjimą, KET jums suteiks galybę teorinių žinių kurias nesunkiai ir visuomet galėsite pritaikyti kasdienėje praktikoje. Tai yra begalo naudinga net eismo įvykio atveju, kuomet visuomet galite argumentuoti KET punktais.

Galutiniame taške, pabaigę spręsti testą galėsite persižiūrėti padarytas klaidas. Jei jų padarėte mažiau nei 8, sveikiname, testą išlaikėte! Tačiau rekomenduojame jums išsianalizuoti savo padarytas klaidas, siekiant įtvirtinti savo sukauptas teorines žinias ir tinkamai suprasti situaciją. Atsakinėdami į KET Testų klausimus ne tik patobulėsite, bet ir jų dėka sužinosite nemažai vairavimo subtilybių. O pasirinkę mūsų KET Bilietus galėsite nesudėtingai sekti savo tobulėjimo progresą.

Linkime sėkmingų sprendimų su KETBilietai24.lt.


KET Bilietu statistika