Regitros klausimai teorijos egzamine


Jei gerai išspręsti KET Bilietai jau tapo jūsų kasdienybe ir juos gliaudote it riešutus, turbūt galvojate, jog atėjo puikus metas išbandyti save Regitros teorijos egzamino metu. Vos tik pamačius Regitros vairuotojų puslapį, kuriame galite registruotis į teorijos egzaminą gali suvirpėti širdis. Žinant tai, jog nei vienas KET Testų puslapis jums nepasiūlys visiškai identiškų klausimų drąsos šiam reikalui tikrai neprideda. Tuomet užplūsta mintys ir emocijos ,,O kas, jei man nepasiseks?''. Turbūt kiekvienas jau vairuotojo pažymėjimą gavęs asmuo susidūrė su tokia ar panašia situacija.

Vairavimo testai Regitroje
Tačiau šiandien praskleiskime nežinomybės sieną ir pakalbėkime apie tai, iš ko susideda Regitros klausimai ir kodėl visi taip nedrąsiai į registruojasi į teorijos egzaminą Regitroje. O gal bijoti visiškai nėra ko? Kaip žinia, nuo 2015 m. Regitra stipriai atnaujino savo duomenų bazę, kuomet dauguma portalų, siūlę galimybę spręsti beveik identiškus KET Bilietus, to pasiūlyti nebegalėjo. Nors visa tai vyko seniai, iki dabar internete sklando gandai, jog Regitros klausimai visiškai kitokie nei jų galima buvo tikėtis sprendžiant testus internete.

Tiesa ta, jog Regitra galbūt ir atnaujino savo duomenų bazę, tačiau KET Testus siūlantys portalai stipriai pasitempė savo siūlomo klausimyno atžvilgiu. Jie tolygiai su Regitros vykdomu atnaujinimu atnaujino savo duomenų bazes ir paruošė dar sudetingesnius klausimus. Po kurių - Regitros egzaminas atrodys vaikų darželio lygio, kadangi testus siūlantys portalai pradėjo ruošti jus visokio tipo klausimams. Tą vairavimo testų svetainių administratoriai padarė visiškai sąmoningai, siekdami savo klientus paruošti įvairiems klausimams, tiek lengviems, tiek sudėtingiems ar painiems.

Pakalbėkime apie tai, iš ko gi susideda Regitros teorijos egzaminas ir kaip protingiausia jam būtų tinkamai pasiruošti, galų gale - kokių skyrių klausimų galima tikėtis jame ir kas yra tik internautų gandai?

Taigi, teorinės įskaitos dalyje Regitros klausimai dažniausiai susideda iš:

  • 1. 8 klausimų iš sankryžų (tarp jų ir žiedinės sankryžos bei nereguliuojamos sankryžos).
  • 2. 2 klausimų iš daugumos taip nemėgstamo reguliuotojo.
  • 3. Vos 2 klausimų iš kelio ženklų.
  • 4. 1 klausimo iš vairavimo ypatumų gyvenamosiose zonose (tarp jų gali pasitaikyti ir greičio apribojimo klausimas).
  • 5. 1 klausimas iš saugaus vairavimo kelyje.
  • 6. 2 klausimų iš greičio apribojimų (tarp jų gali pasitaikyti važiavimas gyvenamojoje zonoje, kituose keliuose, greitkelyje).

Regitros klausimai

Kaip ko gero ir kiekviename KET Bilietų portale, B kategorijos klausimams yra skiriama 30 min., bei parenkama 30 atsitiktine tvarka sudėliotų klausimų. Likusioms kategorijoms yra skiriamos 35 minutės ir klausimynas sudaromas iš 35 įvairiausių klausimų.

Rekomenduojame gerai įsiskaityti į temas ir iš ko susideda Regitroje vykdomas egzaminas. Nešvaistykite savo brangaus laiko mokydamiesi tik vieną temą, kadangi Regitros bilietai yra paruošti įvairiausiems klausimams ir temoms, naudingiausia būtų daugiau dėmesio skirti būtent sankryžų temai, kadangi šioje temoje mokiniai klysta daugiausia. Žinoma, mokydamiesi sankryžas neapleiskite ir kitų temų, kadangi norint gerai išlaikyti teorijos egzaminą idealiai išmokti vienos ar kelių kelių eismo taisyklėse esančių skyrių tikrai nepakanka.

Regitroje pateikiami skirtingi klausimai kiekvienam egzaminui, todėl tikėtis, jog kartą neišlaikius teorijos egzamino ir bandant laikyti antrą kart tų pačių klausimų - būtų naivoka. Žinoma, keli tie patys, ankstesniame egzamine spręsti klausimai tikrai gali pasitaikyti, todėl net jei ir planuojate išlaikyti teorijos egzaminą iš pirmo karto, patartume jums gerai persižiūrėti savo klaidas ir įsidėmėti jas, tai bus jūsų gelbėjimosi ratas, jog teorijos egzaminą tikrai išlaikysite, jei ne iš pirmo, tai iš antro karto.


KET Bilietu statistika