Kaip vyksta teorijos egzaminas Regitroje?


Teorijos egzaminas Regitroje - vienas svarbiausių etapų norint įgyti vairuotojo pažymėjimą, todėl labai svarbu nepamiršti susipažinti su teorinio egzamino vykdymo tvarka ir atėjus į egzaminą būti ramiam žinodami, jog nieko nepamiršote ir niekur nesuklydote.

Registracijos į teorijos egzaminą tvarka


1. Prisijungimas į Regitros vairuotojų portalą

Vairavimo egzaminas
Registracija į teorijos žinių patikrą vyksta Regitros vairuotojų portale adresu (https://vp.regitra.lt/). Į šį portalą galite prisijungti per el. valdžios vartus pasinaudoję savo banko sąskaita ar asmens tapatybės kortelės skaitytuvu. Tačiau, pastarasis variantas gali pasirodyti per daug sudėtingas.

Rekomenduojame į vairuotojų portalą prisijungti per el. valdžios vartus, tuomet, jei teorinio egzamino data jums nebetiks, galėsite nesunkiai ją pasikeisti į kitą ir nereiks atšaukti bei iš naujo registruotis į egzaminą.

Tačiau, jei to padaryti negalite (pavyzdžiui, neturite vienos iš el. valdžios vartuose esančios banko sąskaitų) galite prisijungti nurodydami savo asmens tapatybės duomenis. Tuomet būsite į egzaminą užregistruotas pagal savo asmens kodą bei vardą ir pavardę.

Prisijungę prie sistemos, užsiregistruokite į egzaminą


Sėkmingai prisijungę prie sistemos galite registruotis į egzaminą. Pasirinkite norimą laikyti kategoriją bei jums tinkamą laiką. Užsiregistravę į egzaminą gausite prašymo numerį, kurį būtinai išsisaugokite. Prašymo numeris jums bus reikalingas jei norėsite pakeisti egzamino datą ar atšaukti savo egzaminą.

Ką turite pasiimti vykdami į Regitrą?

Regitros egzamino tvarka
1. Asmens tapatybės dokumentą (Geriausia tas, kurį naudojote registracijos į teorinių žinių patikrą metu, tačiau tai nėra esminis rodiklis, tiks bet kuris dokumentas kuriame yra jūsų asmens kodas, vardas su pavarde ir nuotrauka).
2. Medicininę sveikatos pažymą
3. Pirmosios pagalbos kurso išklausymo dokumentą
4. Kelių eismo taisyklių knygelę (Tai nėra būtina, tačiau galėsite pasikartoti prieš egzaminą).

Atvykę į Regitrą ir paspaudę norimą laikyti egzaminą, gausite popierinį numeriuką. Po kelių minučių jus pakvies Regitros darbuotojas prie langelio, kuris paprašys jūsų viršuje nurodytų dokumentų. Būsite užregistruotas į egzaminą bei turėsite sumokėti egzamino laikymo mokestį kasose.

Atėjus laikymo laikui prie durų ateis egzaminuotojas ir įleis jus į klasę su kompiuteriais, kurioje ir vyks teorijos egzaminas. Neskubėkite užimti savo sėdimosios vietos, tačiau susiraskite savo vardą ir pavardę kompiuteryje bei egzaminuotojui leidus, užimkite vietą.

Tolimesnes egzamino metu galiojančias taisykles jums išdėstys egzamino vykdytojas.
Į egzaminą rekomenduojame atvykti mažiausiai prieš valandą.KET Bilietu statistika